Chamonix
36 Počet hodnotení:
88 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 525 m |
| Najnižší bod: | 1 030 m |
| Výška dediny: | 1 035 m |
| Vlekov celkom: | 17 |
| Kabínkové lanovky: | 5 |
| Sedačkové lanovky: | 8 |
| Kotvové vleky: | 4 |
| Zjazdoviek celkom: | 56 km |
|
Zjazdovky:
|
11 km |
|
Zjazdovky:
|
25 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
Počasie & Výška snehu Chamonix
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | -4 / 1 °C | -8 / -1 °C | -10 / -1 °C | -6 / 0 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 4 h | 4 h | 3 h |
| Nový sneh | 0 cm | 18 cm | 2 cm | 2 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 2 600 m | 2 100 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -3 °C | -1 °C | 1 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 45 km/h | 25 km/h | 10 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -2 °C | -2 °C | -5 °C | -8 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 35 km/h | 45 km/h | 35 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 8 cm | 5 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 100 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -10 °C | -9 °C | -5 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 35 km/h | 45 km/h | 35 km/h |
| Nový sneh | 4 cm | 2 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 100 m | 2 400 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | -3 °C | -4 °C | -6 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 35 km/h | 40 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 600 m |
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 9 / 17 °C | 7 / 18 °C | 3 / 11 °C | 3 / 16 °C |
| Počet slnečných hodín | 9 h | 4 h | 4 h | 3 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 2 600 m | 2 100 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 16 °C | 14 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 18 °C | 11 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 100 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 9 °C | 10 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 100 m | 2 400 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 16 °C | 12 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 600 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl | máj |
| 10 h | 9 h | 9 h | 7 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 7 h | 10 h | 9 h |
| 47 | 89 | 94 | 151 | 299 | 278 | 61 | 228 | 465 | 233 | 32 | 164 |
| 10 | 14 | 10 | 13 | 11 | 14 | 11 | 15 | 17 | 12 | 5 | 13 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

