Les Arcs
52 Počet hodnotení:
98 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 3 226 m |
| Najnižší bod: | 1 200 m |
| Výška dediny: | 815 m |
| Vlekov celkom: | 52 |
| Kabínkové lanovky: | 10 |
| Sedačkové lanovky: | 24 |
| Kotvové vleky: | 9 |
| Kúzelné koberce: | 9 |
| Zjazdoviek celkom: | 200 km |
|
Zjazdovky:
|
104 km |
|
Zjazdovky:
|
70 km |
|
Zjazdovky:
|
26 km |
Počasie & Výška snehu Les Arcs
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 52 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 200 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 0 / 5 °C | -4 / 3 °C | -6 / 2 °C | -2 / 3 °C |
| Počet slnečných hodín | 9 h | 5 h | 3 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 13 cm | 2 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 2 700 m | 2 300 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 3 °C | 5 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 1 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 700 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 3 °C | -1 °C | -4 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 25 km/h | 45 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 7 cm | 4 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 3 200 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -6 °C | -4 °C | -2 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 30 km/h | 30 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 3 cm | 1 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 300 m | 2 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 2 °C | 0 °C | -2 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 8 / 17 °C | 4 / 17 °C | 3 / 8 °C | 1 / 15 °C |
| Počet slnečných hodín | 6 h | 5 h | 1 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 2 700 m | 2 300 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 16 °C | 14 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 700 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 16 °C | 8 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 3 200 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 7 °C | 7 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 300 m | 2 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 15 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 700 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl | máj |
| 11 h | 9 h | 9 h | 7 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 7 h | 10 h | 8 h |
| 27 | 51 | 24 | 81 | 225 | 198 | 53 | 201 | 371 | 164 | 22 | 100 |
| 5 | 9 | 5 | 10 | 11 | 12 | 11 | 12 | 15 | 12 | 4 | 13 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

