Les Coches
72 Počet hodnotení:
95 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 3 167 m |
| Najnižší bod: | 1 207 m |
| Výška dediny: | 1 450 m |
| Vlekov celkom: | 74 |
| Kabínkové lanovky: | 13 |
| Sedačkové lanovky: | 29 |
| Kotvové vleky: | 27 |
| Kúzelné koberce: | 5 |
| Zjazdoviek celkom: | 225 km |
|
Zjazdovky:
|
139 km |
|
Zjazdovky:
|
59 km |
|
Zjazdovky:
|
27 km |
Počasie & Výška snehu Les Coches
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 74 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 225 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 0 / 5 °C | -4 / 3 °C | -6 / 3 °C | -2 / 4 °C |
| Počet slnečných hodín | 8 h | 5 h | 2 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 16 cm | 2 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 2 700 m | 2 200 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 2 °C | 5 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 200 m | 3 800 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 3 °C | -1 °C | -4 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 20 km/h | 45 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 7 cm | 4 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 3 200 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -6 °C | -5 °C | -3 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 35 km/h | 30 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 4 cm | 1 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 200 m | 2 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 1 °C | 0 °C | -2 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 10 / 18 °C | 7 / 19 °C | 3 / 10 °C | 3 / 17 °C |
| Počet slnečných hodín | 8 h | 4 h | 2 h | 3 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 2 700 m | 2 200 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 18 °C | 16 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 200 m | 3 700 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 19 °C | 11 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 200 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 9 °C | 9 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 200 m | 2 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 17 °C | 12 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 200 m | 3 000 m | 2 700 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl | máj |
| 11 h | 10 h | 9 h | 6 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 6 h | 9 h | 7 h |
| 42 | 71 | 33 | 106 | 217 | 216 | 49 | 194 | 371 | 185 | 26 | 127 |
| 5 | 10 | 6 | 15 | 11 | 12 | 11 | 13 | 15 | 13 | 5 | 12 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

