Les Saisies
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 069 m |
| Najnižší bod: | 1 000 m |
| Výška dediny: | 1 650 m |
| Vlekov celkom: | 80 |
| Kabínkové lanovky: | 2 |
| Sedačkové lanovky: | 28 |
| Kotvové vleky: | 50 |
| Zjazdoviek celkom: | 192 km |
|
Zjazdovky:
|
132 km |
|
Zjazdovky:
|
49 km |
|
Zjazdovky:
|
11 km |
Počasie & Výška snehu Les Saisies
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 80 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 192 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 13 °C | 3 / 12 °C | 2 / 6 °C | 2 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 4 h | 7 h | 3 h | 3 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 700 m | 2 200 m | 2 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 12 °C | 12 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 800 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 12 °C | 6 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 25 km/h | 25 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 3 000 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 4 °C | 5 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 300 m | 2 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 10 °C | 7 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 9 / 20 °C | 8 / 21 °C | 5 / 13 °C | 3 / 18 °C |
| Počet slnečných hodín | 4 h | 7 h | 3 h | 3 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 700 m | 2 200 m | 2 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 20 °C | 18 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 800 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 20 °C | 12 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 3 000 m | 2 800 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 11 °C | 11 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 300 m | 2 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 18 °C | 14 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 700 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl | máj |
| 10 h | 9 h | 9 h | 5 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 6 h | 9 h | 8 h |
| 0 | 0 | 0 | 16 | 68 | 123 | 27 | 126 | 209 | 100 | 6 | 53 |
| 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 11 | 8 | 12 | 15 | 10 | 1 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

