Hochfilzen
89 Počet hodnotení:
86 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 1 456 m |
| Najnižší bod: | 855 m |
| Výška dediny: | 959 m |
| Vlekov celkom: | 9 |
| Kabínkové lanovky: | 0 |
| Sedačkové lanovky: | 2 |
| Kotvové vleky: | 7 |
| Zjazdoviek celkom: | 21 km |
|
Zjazdovky:
|
8 km |
|
Zjazdovky:
|
10 km |
|
Zjazdovky:
|
3 km |
| Lyžiarske trasy: | 2 km |
Počasie & Výška snehu Hochfilzen
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 9 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 21,2 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
31.05.26 |
zajtra
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 7 / 17 °C | 5 / 9 °C | 6 / 15 °C | 3 / 7 °C | 4 / 12 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 6 h | 8 h | 1 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 200 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 15 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 000 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 7 °C | 7 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 500 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 14 °C | 11 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 4 °C | 4 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 200 m | 2 300 m | 2 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 10 °C | 8 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 3 000 m | 2 700 m | 2 900 m |
|
dnes
31.05.26 |
zajtra
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 11 / 25 °C | 9 / 17 °C | 8 / 23 °C | 8 / 14 °C | 8 / 20 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 6 h | 8 h | 1 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 200 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 24 °C | 17 °C | 13 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 000 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 15 °C | 15 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 500 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 22 °C | 17 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 12 °C | 11 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 200 m | 2 300 m | 2 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 19 °C | 15 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 3 000 m | 2 700 m | 2 900 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 6 h | 7 h |
| 58 | 0 | 3 | 0 | 3 | 73 | 80 | 14 | 56 | 110 | 80 | 16 |
| 11 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | 7 | 4 | 9 | 13 | 12 | 4 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

