St. Jakob im Defereggental
37 Počet hodnotení:
94 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 683 m |
| Najnižší bod: | 1 400 m |
| Výška dediny: | 1 389 m |
| Vlekov celkom: | 7 |
| Kabínkové lanovky: | 1 |
| Sedačkové lanovky: | 3 |
| Kotvové vleky: | 3 |
| Zjazdoviek celkom: | 23 km |
|
Zjazdovky:
|
5 km |
|
Zjazdovky:
|
12 km |
|
Zjazdovky:
|
6 km |
| Lyžiarske trasy: | 2 km |
Počasie & Výška snehu St. Jakob im Defereggental
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 14 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 47,4 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
31.05.26 |
zajtra
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 5 / 11 °C | 3 / 6 °C | 2 / 9 °C | 0 / 2 °C | 0 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 9 h | 6 h | 0 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 4 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 400 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 11 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 5 °C | 5 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 20 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 9 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 0 °C | 1 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 25 km/h | 30 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 1 cm | 3 cm | 1 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 8 °C | 6 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m |
|
dnes
31.05.26 |
zajtra
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 7 / 24 °C | 6 / 19 °C | 5 / 20 °C | 5 / 13 °C | 4 / 18 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 9 h | 6 h | 0 h | 11 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 400 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 23 °C | 16 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 17 °C | 13 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 18 °C | 14 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 11 °C | 10 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 17 °C | 13 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 5 h | 9 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 75 | 0 | 8 | 0 | 10 | 45 | 82 | 15 | 64 | 102 | 71 | 26 |
| 13 | 0 | 2 | 0 | 5 | 8 | 9 | 4 | 8 | 15 | 10 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

