Moos in Passeier
11 Počet hodnotení:
100 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 502 m |
| Najnižší bod: | 1 601 m |
| Výška dediny: | 1 007 m |
| Vlekov celkom: | 4 |
| Kabínkové lanovky: | 1 |
| Sedačkové lanovky: | 1 |
| Kotvové vleky: | 2 |
| Zjazdoviek celkom: | 18 km |
|
Zjazdovky:
|
5 km |
|
Zjazdovky:
|
9 km |
|
Zjazdovky:
|
4 km |
Počasie & Výška snehu Moos in Passeier
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 4 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 18 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 14 °C | 5 / 16 °C | 4 / 10 °C | 3 / 14 °C |
| Počet slnečných hodín | 13 h | 6 h | 6 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 600 m | 2 300 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 12 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 600 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 14 °C | 10 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 25 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 100 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 13 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 200 m | 2 800 m | 2 900 m |
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 15 / 28 °C | 13 / 27 °C | 14 / 22 °C | 12 / 26 °C |
| Počet slnečných hodín | 13 h | 6 h | 7 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 500 m | 2 300 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 19 °C | 26 °C | 23 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 600 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 17 °C | 25 °C | 22 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 20 °C | 18 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 400 m | 2 300 m | 2 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 24 °C | 21 °C | 16 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 3 200 m | 2 900 m | 2 900 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl | máj |
| 10 h | 8 h | 8 h | 7 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 4 h | 6 h | 9 h | 9 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 39 | 13 | 52 | 62 | 45 | 4 | 30 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 | 9 | 11 | 7 | 1 | 4 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

