Sesto/Sexten
65 Počet hodnotení:
98 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 225 m |
| Najnižší bod: | 1 130 m |
| Výška dediny: | 1 310 m |
| Vlekov celkom: | 19 |
| Kabínkové lanovky: | 6 |
| Sedačkové lanovky: | 5 |
| Kotvové vleky: | 6 |
| Kúzelné koberce: | 2 |
| Zjazdoviek celkom: | 86 km |
|
Zjazdovky:
|
40 km |
|
Zjazdovky:
|
38 km |
|
Zjazdovky:
|
8 km |
Počasie & Výška snehu Sesto/Sexten
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 3 / 6 °C | 3 / 10 °C | 0 / 3 °C | 0 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 4 h | 1 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 3 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 900 m | 2 300 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 6 °C | 5 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 20 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 600 m | 2 900 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 10 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 1 °C | 2 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 20 km/h | 30 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 2 cm | 1 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 300 m | 2 400 m | 2 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 9 °C | 6 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 3 100 m | 3 300 m | 3 000 m |
|
dnes
01.06.26 |
zajtra
02.06.26 |
st
03.06.26 |
št
04.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 7 / 20 °C | 5 / 19 °C | 5 / 14 °C | 4 / 18 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 4 h | 1 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 900 m | 2 300 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 19 °C | 14 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 600 m | 2 700 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 19 °C | 14 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 13 °C | 10 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 300 m | 2 400 m | 2 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 18 °C | 14 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 3 100 m | 3 000 m | 3 000 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl | máj |
| 10 h | 7 h | 8 h | 6 h | 6 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h | 9 h |
| 0 | 3 | 0 | 9 | 24 | 78 | 17 | 59 | 88 | 54 | 26 | 69 |
| 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 7 | 4 | 9 | 12 | 8 | 6 | 8 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort

